10 .Kuruluş Yıl Dönümü ve Atamıza Ziyaret

Değerli hemşehrilerimiz.

Sizlerle birlikte, kuruluşumuzdan itibaren bu güne kadar her zaman Cumhuriyete Atatürk ilke ve Devrimleri'ne sahip çıktık ve çıkmaya devam edeceğiz.

Biliyorsunuz, Federasyonumuzun kuruluşunun 10. yılını kutluyoruz. Federasyonumuzun kuruluşunda yaptığımız gibi bu günde savunduğumuz değerleri, tarafımızı Cumhuriyete, Atatürk ilke ve Devrimlerine bağlılığımızı güçlü bir şekilde göstermek üzere 20 Ekim Perşembe günü saat 09:00 da Anıtkabir aslanlıyolun başında toplanıp sonrasında Atamızın huzuruna çıkarak sevgi, saygı ve minnet duygularımızı iletmek istiyoruz.

Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu koşullar dikkate alındığında bu etkinliğimiz çok daha önemli ve gerekli olmaktadır. Her zaman olduğu gibi bu önemli günde de tüm ailemiz ve yakınlarımızla birlikte bizleri yalnız bırakmıyacağınızdan, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha çok güçlü bir şekilde göstereceğinizden hiç şüphemiz yoktur.

Bu anlamlı ve önemli ziyaret için Büyükşehir Belediyesi de 2 adet otobüs vererek destek olmuştur. İhtiyaç halinde de tekrar otobüs talep edilecek olup, ziyarete katılacağını bildirenlere göre hareket noktaları belirlenecektir.

Ziyaretimiz resmi törenle yapılıp mozaleye Federasyon çelengi konulacağından, zamanında ve konuma uygun kıyafetle gelinmesi önemlidir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım durumunuz için dernek ve kurul başkanlarımızı veya aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

Saygılarımızla duyurulur

İrtibat

Niyazi Zobu :0532 366 2275

Seyit Ali Taş :0532 560 3861