Kırlangıç- Der kahvaltı düzenledi

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu üyesi Kırlangıç Kimsesizler ve Engelliler Dayanışma Derneği, bugün federasyon binamızda; Çorum HDF Yönetimine, dernek başkanlarına ve sevgili üyelerine kahvaltı düzenleyerek,birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Kahvaltıya; Çorum HDF Genel Başkanı Av. Cemal Emir, eşi İrina Emir, Mamak Belediyesi CHP Meclis Üyesi Dilaver Eker, Gökçam Köyü Dernek Başkanı Levent Vural ve eşi Birsen Vural, Alembeyli Köyü Dernek Başkanı Hikmet Ulaç ve kızları, Bektaşoğlu Köyü Dernek Başkanı Seyit Arap Keskin ve eşi Gülbeyaz Keskin, Akçalı Köyü Derneği Önceki Başkanı Arif Eröksüz ve eşi Gülbeyaz Eröksüz, Eşançay Köyü Dernek Başkanı Mustafa Yücel, Değirmenönü Dernek Başkanı İsmet Kalıç, Yazırder Dernek Başkanı İsmet Angıtçı, Gençlik Konseyi Başkanı Av. Cem Aykaç ve konsey üyeleri, Kırlangıç-Der Başkan Yrd. Gökay Saçılık ve eşi Meral Saçılık, Oğlaközü Dernek Başkanı Mustafa Sarıaltun, Küçükkeşlik  Köyü Dernek Başkanı Erol Ulusoy, Kızılhamza Köyü Dernek Başkanı Veli Tilki, Çırçır Köyü Dernek Başkanı Çelebi Şahanoğlu da eşlik etti.
Bizler çok büyük bir aileyiz..

Düzenlenen kahvaltıya büyük emek veren, Mamak Belediyesi CHP Meclis Üyesi Dilaver Eker'e, Gülbeyaz Eröksüz'e, Dernek Başkanı Levent Vural ve eşi Birsen Vural'a, Gülbeyaz Keskin'e, Alembeyli Köyü Dernek Başkanı Hikmet Ulaç ve kızlarına sonsuz teşekkür ederiz...