“Koçhisar Köyü Derneği”  Genel Kurulu Yapıldı

Çorum ili Alaca ilçesi Koçhisar Köyü sosyal Kültürel Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneği, 20/02/2022 Pazar günü saat:13.00’te  13.olağan genel kurulunu, Hitit dernekleri Federasyonun da gerçekleştirildi

          Genel Kurul öncesi HDF meclis başkanı Atilla Ilıman bir konuşma yaptı. Atilla Ilıman  özetle;dayanışmanın önemine vurgu yaparak hep birlikte önümüzdeki dönemde çok güzel işlere imza atılacağını, içinde bulunduğumuz dönemde umudu büyütmemiz gerektiğini ,yapıcı eleştirilerden alınmamak gerektiğini ,tam tersine eleştirilerin hepimizi ilerletici bir işlevi olduğunu ifade ederek genel kurulun başarılı geçmesini diledi..

        Genel kurul Dernek başkanı Mustafa ilkyaz tarafından açıldı. Mustafa Kemal Atatürk ve cumhuriyetin kurulmasında emeği geçenlerin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

.     Divan başkanlığına önceki dönem dernek başkanlarından Erdoğan İlkyaz seçildi..Faaliyet raporlarının okunması müzakeresi ve oylanmasının arkasından yönetim ,denetim federasyon delegelikleri seçimi yapıldı.Önümüzdeki üç yıllık dönem için aşağıdaki dernek üyeleri yönetim ve denetim kurulu asil üyeliklerinde  görev aldılar..

          YÖNETİM KURULU                                                                                     DENETİM KURULU
          1. Mustafa İLKYAZ             (Başkan)                                                                   1.  Durak ATİK

        2. Mustafa BOLAT       (Başkan Yard.)                                         2.  Musa AKSAKAL

        3. Mustafa AKSAKAL  (sayman)                                                   3.  Haydar KUZU

        4. Selahattin Bolat       (Sekreter)

        5 .Nevzat DURAK         (Üye)

          Derneğin kuruluşundan bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür edilirken yeni yönetime başarı dilekleriyle toplantı sona erdi.