Salim Çoruk\'a Anlamlı Ziyaret

Kayseri Karaözü Şahruh Kültür Derneği Yönetimi

Federasyonumuza Üye Derneğimiz olan 

Gökçamlılar Kültür ve Dayanışma Derneği

Üyesi olan Sayın İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim ÇORUK'a ziyarette bulundular.

Kayseri Karaözü Şahruh Kültür Derneği Yönetimi ve Derneğin yayın organı Karaözü Şahruh Dergisi Yönetimi, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim ÇORUK'a ziyarette bulundu.

Ziyarete Karaözü Şahruh Kültür Derneği Başkanı Serasma TEMEL,Dergi İmtiyaz Sahibi Nevzat ERDOĞAN,Yayın Kurulu Üyesi Senem DOĞANAY ve İmaj Haber Bölge Temsilcisi Nuri ŞAHİN katıldılar.

Yerel Yönetimler Yöneticiliğinde ulusal ve uluslararası bir çok başarılara imza atan Çoruk,"STK'lar toplumun hassasiyetini ve sorunlarını dile getiren önemli kurumlardır.

Bende Annem tarafından Karaöz'lü olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Karaözü Cumhuriyetimize kültür sanat ,siyaset ve bilim alanında önemli isimleri yetiştiren çağdaş örnek bir beldemizdir. Ziyaretlerinden dolayı hemşehrilerime teşekkür ederim"dedi.

Karaözü Şahruh Kültür Derneği Başkanı TEMEL'de STK ve Yerel Yönetimlerin sorunları ile ilgili görüş alışverişe bulunduk. 40 yıldır yayın hayatında olan dergimiz ile ilgili bilgi verdik.Değerli başkanımız ve hemşehrimizin başarılı çalışmalarını yakından takip ediyor ve destekliyoruz her zaman yanındayız. Samimi ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz"dedi.