TAŞ YAPI inşaatın sahibi Sayın Seyit Ali Taş’a  sponsorluk teklifimizi ilettik .

Çorum Hitit dernekleri Federasyonu'nun gelenekselleşen ve bu sene 9'uncusu düzenlenecek olan futbol turnuvamız İçin ÇELEBİBAĞ Köyü dernek Başkanı , TAŞ YAPI inşaatın sahibi Sayın Seyit Ali Taş’ı İncek'teki ofisinde ziyaret edilerek sponsorluk teklifimizi ilettik

.

Sponsorluk sorumluluğu ile onur duyacağını bir ÇORUM’lu olarak bundan gurur duyacağını söyleyerek turnuvamıza sponsor olacağını belirtti .

Seyit Ali Bey bu tür organizasyonların gençlerimizin ve hemşerilerimizin bir arada olmalarına vesile olduğunu bu durumum kendisini mutlu edeceğini ve her zaman Federasyonumuzun yanında olduğunu belirtti.

 

Ziyarete katılan , Spor Konseyi Başkanı Ali Deniz ‘ e , Federasyonumuzun yöneticilerinden Ali Uykun’ a , Müslüm Civaş’a ve hemşerimiz Etimesgut meclis üyesi Ali Barçın’a teşekkür lerini bildirdi ..

Ali Deniz sponsorumuz Sayın Seyit Ali taşa federasyonumuzun formasını takdim ederek katkılardan dolayı teşekkür etti .

Ali Deniz’ de ; Birlik ve beraberlik içinde geçmesi gerekir , bizim gençlerimize yakışan centilmence turnuvanın tamamlanması gerektiğini ve iyi niyet temennilerinde bulundu .

Ayrıca pandemi den dolayı ara verilen turnuvamıza sahipu çıkan , Futbol takımı oluşturarak katılım sağlayan Köy dernekleri mize , oyuncularına ve Kıymetli Başkanımız , Sponsorumuz TAŞ YAPI ‘nın sahibi Seyit Ali Taş ‘a teşekkürlerini iletti ..

Turnuvamız 8 mayıs pazar 2022 de başlayıp. 2 ay civari sürecektir.